Lajme

Ziadin Sela kryeson konferencën për shtyp!

  • 22.05.2017

Të nderuar,

Lëvizja për Reforma – PDSH ka kënaqësinë të Ju lajmërojë se të hënën (22.05.2017), në ora 13:00, në selinë qendrore të LR-PDSH-së në Tetovë, do të zhvillohet konferencë për shtyp e kryesuar nga kryetari ynë z.Ziadin Sela.

Kjo do të jetë konferenca e tij e parë pas sulmit të 27 prillit, ku z.Sela si cak i huliganëve dhe forcave paramilitare ishte më i lënduari dhe më i dëmtuari.

Ju mirëpresim!

Departamenti për informim
Aleanca për shqiptarët
www.alean.ca